Piegāde

Pasūtījuma veikšanas un saņemšanas soļi

Līgatnes pagastā iespējams izņemt pasūtījumu uz vietas saimniecībā katru dienu.

NĀKAMĀ BEZMAKSAS PIEGĀDE RĪGĀ visiem pasūtījumiem- ceturtdien 06.05.2021 10:00-10:30 pie CircleK stacijas Juglā (norādi komentārā, ja vēlies saņemt šeit) vai pēc standarta piegādes nosacījumiem līdz tavām mājām!

Iespējams izņemt savu pasūtījumu Cēsu tirgū katru dienu no 8:00 līdz 16:00 (lūdzam norādīt komentārā kurā dienā izņemsiet.)

Cēsis un Priekuļi  – pasūtījumus piegādājam pirmdienās un piektdienās. Pasūtījumiem virs 5.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Līgatne un Augšlīgatne -pasūtījumus piegādājam SVĒTDIENĀS . Pasūtījumiem virs 5.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Sigulda – nākamā piegāde 02.05.2021 . Pasūtījumus piegādājam CETURTDIENĀS. Pasūtījumiem virs 20.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Valmiera – pasūtījumus piegādājam OTRDIENĀS . Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 5.00 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Rīga – nākamā piegāde 02.05.2021. Pasūtījumus piegādājam CETURTDIENĀS Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 5.00 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku. Rīgai pieguļošajos rajonos (5km ap Rīgu) piegādes maksa 5 EUR, pasūtījumiem virs 100 EUR bez maksas.

Citur Latvijā – Produktus, kas nevar tikt sabojāti sūtot, varam nosūtīt caur OMNIVA. Piegādājam tikai stādus podiņos – mētras, garšaugos podiņos, rabarberus, nokarenās rozes un zemenes iekarināmajos podos, peonijas. Piegādes maksa 4,88 EUR (vienā sūtījumā varam nosūtīt vienu līdz divus lielo peoniju stādus vai iekarināmos podus+ mazos podiņus vai saknes; 12 cm podiņus varam nosūtīt vairākus).

Citru Vidzemē varam piegādāt pēc vienošanās lielākus pasūtījumus vai koppasūtījumus.

Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Ievērībai!  Lai arī  vienmēr cenšamies pasūtījumus izpildīt, tomēr dažkārt kāds no produktiem vairs nav pieejams vajadzīgajā daudzumā, tāpēc sveramo produktu svars var tikt precizēts piegādes brīdī un var tikt mainīta pasūtījuma kopsumma. Par stādu pieejamību informēsim pasūtījuma apstrādes gaitā.

Ja nepieciešams, sazinies ar mums, e-pasts: zs.darbam@gmail.com, tālr.: 28309102.