Piegāde

Pasūtījuma veikšanas un saņemšanas soļi

Līgatnes pagastā iespējams izņemt pasūtījumu uz vietas saimniecībā katru dienu.

NĀKAMĀ BEZMAKSAS PIEGĀDE RĪGĀ visiem pasūtījumiem- ceturtdien 01.07.2021 10:00-16:00 Stabu ielā (precizēsim izņemšanas vietu pēc pasūtījuma saņemšanas) vai pēc standarta piegādes nosacījumiem līdz tavām mājām!

Iespējams izņemt savu pasūtījumu Cēsu tirgū no otrdienas līdz sestdienai no 8:00 līdz 16:00 (lūdzam norādīt komentārā kurā dienā izņemsiet.)

Cēsis un Priekuļi  – pasūtījumus piegādājam divu dienu laikā. Pasūtījumiem virs 5.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Līgatne un Augšlīgatne -pasūtījumus piegādājam divu dienu laikā . Pasūtījumiem virs 5.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Sigulda – Pasūtījumus piegādājam vienu reizi nedēļā. Pasūtījumiem virs 20.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Valmiera – pasūtījumus piegādājam reisi nedēļā . Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 5.00 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Rīga, Mārupe, Garkalne – . Pasūtījumus piegādājam vienu reizi nedēļā. Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 5.00 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Citur Latvijā – Produktus, kas nevar tikt sabojāti sūtot, varam nosūtīt caur OMNIVA. Piegādājam tikai stādus podiņos – mētras, garšaugos podiņos, rabarberus, nokarenās rozes un zemenes iekarināmajos podos, peonijas. Piegādes maksa 4,88 EUR (vienā sūtījumā varam nosūtīt vienu līdz divus lielo peoniju stādus vai iekarināmos podus+ mazos podiņus vai saknes; 12 cm podiņus varam nosūtīt vairākus).

Citur Vidzemē varam piegādāt pēc vienošanās lielākus pasūtījumus vai koppasūtījumus.

Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Ievērībai!  Lai arī  vienmēr cenšamies pasūtījumus izpildīt, tomēr dažkārt kāds no produktiem vairs nav pieejams vajadzīgajā daudzumā, tāpēc sveramo produktu svars var tikt precizēts piegādes brīdī un var tikt mainīta pasūtījuma kopsumma. Par stādu pieejamību informēsim pasūtījuma apstrādes gaitā.

Ja nepieciešams, sazinies ar mums, e-pasts: zs.darbam@gmail.com, tālr.: 28309102.