Piegāde

Pasūtījuma veikšanas un saņemšanas soļi

Cēsis un Priekuļi  – saņem pasūtījumu nākamajā dienā. Pasūtījumiem virs 5.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Līgatne un Augšlīgatne -dārzeņu sezonas laikā pasūtījumus iespējams saņemt 3x nedēļā. Pasūtījumiem virs 5.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Sigulda – pasūtījumus piegādājam trešdienu vakaros . Pasūtījumiem virs 20.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Valmiera – pasūtījumus piegādājam sestdienās. Pasūtījumiem virs 20.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Rīga – pasūtījumus piegādājam pirmdienās. Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 5.00 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Citur Latvijā – Produktus, kas nevar tikt sabojāti sūtot, varam nosūtīt caur OMNIVA, DPD paku bodi vai Pasta staciju. Piegādes maksa 3,88EUR.

Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Ievērībai!  Lai arī  vienmēr cenšamies pasūtījumus izpildīt, tomēr dažkārt kāds no produktiem vairs nav pieejams vajadzīgajā daudzumā, tāpēc sveramo produktu svars var tikt precizēts piegādes brīdī un var tikt mainīta pasūtījuma kopsumma.

Par stādu pieejamību informēsim pasūtījuma apstrādes gaitā.

Ja nepieciešams, sazinies ar mums, e-pasts: zs.darbam@gmail.com, tālr.: 28309102.