Piegāde

Pasūtījuma veikšanas un saņemšanas soļi

Līgatnes pagastā iespējams izņemt pasūtījumu uz vietas saimniecībā katru dienu.

BEZMAKSAS PIEGĀDE RĪGĀ katru otrdienu ar papildus piegādi piektdienās, ja ir liels pasūtījumu apjoms.  CircleK Jugla stāvlaukumā bezmaksas saņemšana no 9:00-10:00 (precizēsim izņemšanas vietu pēc pasūtījuma saņemšanas) vai pēc standarta piegādes nosacījumiem līdz tavām mājām (lasīt zemāk)!

Iespējams izņemt savu pasūtījumu Cēsu tirgū sākot ar maiju! no pirmdienas līdz svētdienai no 8:00 līdz 16:00 (lūdzam norādīt komentārā kurā dienā izņemsiet.)

Cēsis, Priekuļi, Līgatne, Augšlīgatne, Sigulda  – pasūtījumus piegādājam divu dienu laikā. Pasūtījumiem virs 15.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem līdz norādītajai adresei ir 2.80 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Rīga, Mārupe, Garkalne – . Pasūtījumus piegādājam vienu reizi nedēļā. Pasūtījumiem virs 50.00 EUR piegāde līdz jūsu norādītajai adresei ir bez maksas. Atlīdzība par pasūtījuma piegādi pārējiem pasūtījumiem ir 5.00 EUR. Pirms piegādes noteikti sazināsimies ar Tevi par precīzu piegādes laiku.

Citur Latvijā – Produktus, kas nevar tikt sabojāti sūtot, varam nosūtīt caur OMNIVA. Piegādes maksa 4,88 EUR (vienā sūtījumā varam nosūtīt vienu līdz divus lielo peoniju stādus vai iekarināmos podus+ mazos podiņus vai saknes; 12 cm podiņus varam nosūtīt vairākus – līdz 12). Pēc jūsu pieprasījuma sūtam arī stādus, kas nav konteinerā, rūpīgi tos iepakojam, bet atbildību par to, ka ar tiem kas var notikt sūtīšanas laikā neuzņemamies. Uzmanību! Lielā pieprasījuma dēļ OMNIVA sūtījumus izsūtam 3-7 dienu laikā – ja esat no Rīgas lūdzam izvēlēties piegādi līdz adresei.

Citur Vidzemē varam piegādāt pēc vienošanās lielākus pasūtījumus vai koppasūtījumus – sazinieties par mums par piegādes iespējām citviet.

Samaksu par pasūtījumu vari veikt ar pārskaitījumu uz bankas kontu vai skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

Ievērībai!  Lai arī  vienmēr cenšamies pasūtījumus izpildīt, tomēr dažkārt kāds no produktiem vairs nav pieejams vajadzīgajā daudzumā, tāpēc sveramo produktu svars var tikt precizēts piegādes brīdī un var tikt mainīta pasūtījuma kopsumma. Par stādu pieejamību informēsim pasūtījuma apstrādes gaitā.

Ja nepieciešams, sazinies ar mums, e-pasts: zs.darbam@gmail.com, tālr.: 28309102.